close
دانلود آهنگ جدید
تأملاتی در كرونا و جنگ بیولوژیكی بودن آن
خانه گنجینه معارف سایر موضوعات

تأملاتی در كرونا و جنگ بیولوژیكی بودن آن

  • انتشار: شنبه 24 اسفند 1398
  • شناسه: 1094
  • بازدید: 75
  • چاپ:

تأملاتی در كرونا و جنگ بیولوژیكی بودن آن

تأملاتی در كرونا و جنگ بیولوژیكی بودن آن

این روزها كه ویروس كرونا بخش زیادی از كشورهای جهان را درگیر كرده است، برخی گزارش ها حاكی از آن است كه این ویروس ساخته بشر و برای ایجاد یك جنگ بیولوژیكی، آن هم توسط مستكبران جهان ساخته شده است.

جنگ بیولوژیكی كرونا

این روزها كه ویروس كرونا بخش زیادی از كشورهای جهان را درگیر كرده است، برخی گزارش ها حاكی از آن است كه این ویروس ساخته بشر و برای ایجاد یك جنگ بیولوژیكی، آن هم توسط مستكبران جهان ساخته شده است.

ما در این نوشتار، فعلا به صرف ارائه گزارش ها و مطالبی كه در این باره نقل شده است می پردازیم.

كرونا سلاح بیولوژیك آمریكا است

وزارت دفاع روسیه اعلام كرد آمریكا و مشخصاً وزارت دفاع این كشور (پنتاگون) مسئول انتشار ویروس‌ها یا «سلاح‌های میكروبی» است كه با پهپاد‌های حامل حشرات مبتلا به ویروس، بیماری‌ها به نقاط هدف منتقل می‌شوند.

پیش از این نیز «ایگور نیكولین» یك دانشمند و زیست شناس روس در مصاحبه با روسیاالیوم، اعلام كرد ویروس كرونا سلاح بیولوژیك آمریكاست كه از آن برای كنار زدن دشمنان خود از جمله چین و ایران استفاده می‌كند.(پایگاه باشگاه خبرنگاران جوان)

براساس گزارش وزارت بهداشت روسیه، تلاش های بیولوژیك آمریكا حدود ۵۵ میلیارد دلار به صورت مستقیم و غیرمستقیم به بخش‌های مختلف روسیه خسارت زده است.

این گزارش می‌افزاید: آمریكا چندین نمونه‌گیری از شهروندان روس را در ۳۰ آزمایشگاه جمع آوری كرد تا از آنها برای ساخت سلاح بیولوژیك در نزدیك مرزهای روسیه استفاده كند.

برپایه این گزارش، اسناد و مدارك مركز «لوگار» آمریكا در گرجستان ثابت می‌كند كه این مركز مجهز به پهپادهای ناقل حشرات حامل میكروب بوده است.

منبع: ایرنا

كرونا یك سلاح بیولوژیكی است

«اورلی لوی ابكاسیس» عضو كنست رژیم صهیونیستی و گزینه وزارت بهداشت این رژیم مدعی شده است كه «ویروس كرونا یك جریان ترور بیولوژیك است».

پایگاه خبری «جروزالم پست» در خبری نوشت: به ‌گفته این عضو كنست رژیم صهیونیستی، ویروس كرونا بیماری منتقل‌شده از حیوان به انسان نیست، بلكه این ویروس یك سلاح بیولوژیكی است كه در آزمایشگاه ساخته شده است.

تاكنون سازمان بهداشت جهانی نسبت به چنین ادعایی واكنشی نداشته است و مقامات چینی این ادعا را تكذیب كرده‌اند.

پیشتر نیز «دنی شوهام» مقام پیشین اطلاعاتی رژیم صهیونیستی نیز كرونا را طراحی‌شده در آزمایشگاه‌ها‌ و انتشار آن را عمدی دانسته بود.

منبع: تسنیم

پروفسور كرمی و نكات مهم كرونایی

پروفسور علی كرمی، استاد تمام دانشگاه علوم پزشكی بقیة الله، بنیان گذار بیوتكنولوژی پزشكی و مهندسی ژنتیك ایران و عضو هیأت اندیشه ورز بسیج اساتید گیلان در برنامه «عصر» به نكات مهمی پیرامون كروناویروس اشاره كرد.

وی با بیان اینكه آمریكا پس از جنگ جهانی دوم با ساخت لابراتوارهای بسیار پیشرفته برای توسعه سلاح های بیولوژیك فعالیت می كند، اظهار كرد: بنده چون كارشناس كنوانسیون های خلع سلاح بیولوژیك بودم، آنقدر سند در اختیار دارم كه بتوانم تخلفات آمریكا در توسعه سلاح های بیولوژیك را به همه دنیا ثابت كنم.

بنیان گذار بیوتكنولوژی پزشكی و مهندسی ژنتیك ایران ادامه داد: این سومین باری است كه سارس در دنیا ظاهر می شود و كووید19 شبیه ویروس سارس قدیمی است، گفت: در همان زمان هم بحث استفاده آمریكا از این حوزه برای ضربه زدن به اقتصاد چین در مقالات معتبر مطرح شد.

كرونا ویروس جدید یك ساختار عجیب و غریبی دارد

كرمی افزود: اكنون موضوع فرق كرده، كرونا ویروس جدید یك ساختار عجیب و غریبی دارد؛ نوع سرایت این ویروس مهم است این در حالی است كه میزان مرگ آوری این ویروس بسیار كمتر از آنفولانزا است.

وی ادامه داد: اما سؤال این است آنفولانزایی كه چند ماه پیش در ایران 114 نفر فوتی داد چرا این هراس را ایجاد نكرد؛ جالب این است كه این ویروس از چین می آید، به ایران و در قم نمود دارد و بعد از 19، 20 روز تمام استان های كشور ما را درگیر می كند.

شباهت ژنتیكی ایتالیایی ها به مردم ایران

بیان گذار بیوتكنولوژی پزشكی و مهندسی ژنتیك ایران با اشاره به میزان عجیب مرگ و میر در ایران، گفت: چرا در ایتالیا تعداد مرگ ها اینقدر بالا است؟ چون ژنتیك مردم ایتالیا بسیار شبیه مردم ایران است و ما الان در مورد «سلاح های نژادی» یعنی سلاح بیولوژیكی كه می تواند در نژادهای خاص مرگ آوری بیشتری داشته باشد، صحبت می كنیم.

جواب مثبت داروی آنتی روماتویید برای بیمار كرونایی

كرمی ادامه داد: اكنون داروی "آنتی رو ماتویید" را یكی از پزشك های ما تجویز كرده و بیماری كه ریه هاش از دست می رفت را به سلامت رساند.

وی با اشاره به تلاش هایش در كنوانسیون خلع سلاح بیولوژیك، گفت: ما 10 سال همراه با 90 كشور كار كردیم تا این پروتكل تهیه شود اما آمریكا در لحظه آخر در ژنو آمد و این پروتكل را به شكست كامل رساند. ما الان چیزی به نام پروتكل نداریم تا ناظران بروند آزمایشگاه های آمریكا را بررسی كنند، زیرا آن را وتو كرد.

كرمی با اشاره به پروژه ژنوم ایرانیان در دانشگاه استنفورد آمریكا، بیان كرد: ژنوم ایرانی ها در اختیار دانشگاه استفورد آمریكایی ها است و این دانشگاه آن راسكانس كرده است.

 25هزار ژن ایرانی در اختیار آمریكا و رژیم صهیونیستی است

وی گفت: من این هشدار را دادم اما نه مسئولین قضایی نه حقوقی آن را پیگیری نكردند و اكنون 25هزار ژن ما در اختیار آمریكا و رژیم صهیونیستی است می دانید كه می توانند با آن دارو بسازند؟! ویروس بسازند؟!

استاد تمام دانشگاه علوم پزشكی بقیة الله، بیان كرد: آزمایشگاه های پیشرفته آمریكا اجازه ورود خبرنگار را نمی دهند درصورتی كه منِ ایرانی باید هر سال به كنوانسیون گزارش دهم و بگویم چه كار دارم می كنم، پس نگویید دكتر كرمی توهم توطئه دارد!

این ویروس دستكاری شده است

وی با بیان اینكه باید زنجیره انتقال را بشكنیم، گفت: پزشكان ما می گویند برخی بیماران تا لحظه آخر هیچ علائمی ندارند، می گویند سی تی اسكن دارد نشان می دهد من دارم می بینم كه این كِیس كرونا است اما تست آزمایشگاهی منفی نشان می دهد و بنابراین ما این احتمال را می دهیم كه این ویروس دستكاری شده است.

وی افزود: كرونا جدیدی كه در ایران دارد می چرخد و در ایتالیا دارد می كشد باید از سوی دانشمندان به شدت مورد بررسی قرار بگیرد من سكانسش را می خواهم تا آن را آنالیز كنم.

منبع: جهان نیوز