فرم درخواست

  • جهت درخواست استخاره، درخواست تعبیر خواب، ارسال سوال شرعی، اعتقادی، مشاوره و ... از فرم زیر استفاده کنید.
  • پس از ارسال درخواست، پاسخ در سریع ترین زمان ممکن به پست الکترونیک درج شده ارسال خواهد شد.
  • اطلاعات درج شده در این فرم، نزد ما محفوظ است و منتشر نخواهد شد.
  • خواهشمندیم متن خود را به زبان فارسی بنویسید، به درخواست های فینگلیش ترتیب اثر داده نخواهد شد.
کد امنیتی

درس هایی از قرآن

مکتب خوب، ویژگی ها (1)

مکتب خوب، ویژگی ها (1)

دوشنبه 26 اسفند 1398

برنامه درسهایی از قرآن، پس از ضبط پیاده می شود و به جهت حفظ امانت، متن کامل آن در سایت قرار می گیرد، اما همواره بخش هایی از برنامه به جهت محدودیت زمان و رعایت حال مخاطبان، از تلویزیون پخش نمی گردد، آنچه به عنوان برنامه ی درسهایی از قرآن قابل استناد است، آن چیزی است که از تلویزیون پخش می گردد و در فایل صوتی برنامه قابل دسترسی می باشد.

مکتب، نقش آن

مکتب، نقش آن

دوشنبه 26 اسفند 1398

در این نشست در خدمت دوستان می ‏خواهیم یك خورده درباره كارى كه مكتب مى‏كند مسلك دارى، مكتب دارى، چه نقشى دارد، بى بند و بارى چى است در مقابل مكتب دارى، مكتب چه مى‏كند و بهترین مكتب كدام مكتب است، یك مقدار در مورد اینها با دوستان صحبت مى‏كنیم. امّا كارى كه مكتب مى‏كند این است كار مكتب، نوع بینش، نوع پوشش، نوع روش. هر مكتبى، مكتب سیستمى است كه براى انسان بینش و پوشش و روش را تعیین مى‏كند، چه دیدى داشته باشیم و به چه دلیلى همچین روشى را داشته باشیم.

دین، نیاز به دین

دین، نیاز به دین

دوشنبه 26 اسفند 1398

می خواهیم انشاءالله یك دوره اصول عقائد را خیلی ساده بگوئیم به طوری كه یك پسر دوازده سیزده ساله بفهمد قبل از اینكه وارد بحث بشویم باید ببینیم آیا نیازی هست به این آگاهی‌ها و شناخت‌ها یا نه، ما بعنوان یك انسان فعالیت‌هایی داریم یك انسان وقتی وارد منزلی می‌شود اولین كاری كه می‌كند اینست كه توی این خانه كسی هست یا نه، صاحب دارد یا ندارد و اگر صاحب دارد صاحبش خواب است یا بیدار است، وضع خانه جوری است كه آیا می‌شود چیزهایی را برداشت و از خانه بیرون برد٬ حالا یا خدایی ناخواسته بعنوان دزدی یا بعنوان غیر دزدی، این خانه صاحب و حساب دارد یا صاحب و حساب ندارد هر كسی وارد منزل بشود آگاهانه یا ناآگانه این كار را می‌كند٬ چرا؟ چون اگر خانه صاحب و حساب داشت فرم كار فرق می‌كند اگر صاحب و حساب نداشت فرم كارش جور دیگر می‌شود اگر خانه صاحب و حساب دارد پس باید رفتار و گفتار و كردار من یك جور باشد اما اگر خانه نه صاحبی دارد و نه حسابی هر چی نچاپیم از جیب مان رفته.